Nowy rodzaj konta - Trener

Nowy rodzaj konta - Trener

Koniec wersji beta serwisu Upwind24 zbliża się wielkimi krokami, a wraz z tym pojawiają się nowe funkcjonalności oraz ulepszenia.

Z dniem dzisiejszym światło dzienne ujrzał najnowszy dodatek - nowy rodzaj konta stworzony specjalnie z myślą o trenerach.


Mamy świadomość, że często to właśnie trenerzy są odpowiedzialni za wysyłanie zgłoszeń swoich zawodników. Wypełnianie kilkunastu formularzy zgłoszeniowych jest dość uciążliwe i chcielibyśmy aby proces zgłoszeń do regat był jak najprostszy i najwygodniejszy, bez względu czy jesteśmy trenerem, zawodnikiem czy niezarejestrowanym użytkownikiem.

Konto trenera możemy założyć tak jak każde inne - na stronie rejestracji, jedynie musimy pamiętać o wyborze z listy rodzaju kont - Trener.

Jakie możliwości oferuje nam nowy rodzaj konta?

- trzymanie danych wszystkich swoich zawodników w jednym miejscu,
- ekspresowe grupowe zgłoszenia do regat dzięki paru kliknięciom,
- wgląd do archiwalnych wyników naszych zawodników,
- monitorowanie postępu w wynikach każdego zawodnika,
- automatyczne wypełnianie papierowych wersji formularzy zgłoszeniowych,
- w przypadku płatności online za zgłoszenia - grupowa pojedyncza wpłata za wszystkie zgłoszenia!

Konfiguracja konta oraz podpięcie swoich zawodników zajmie nam parę minut, ale dzięki temu każde następne zgłoszenia do regat będą ukrócone o czas wprowadzania danych do formularzy. Po zarejestrowaniu oraz potwierdzeniu nowego konta trenera będziemy mogli zalogować się do panelu użytkownika.

W panelu mamy już możliwość podpięcia naszej pierwszej załogi przechodząc do zakładki Dodaj nową załogę. Prosty formularz zbierze oraz zapisze podstawowe dane załogi. Do każdego zawodnika danej załogi musimy podać adres email, na który zostaną wysłane powiadomienia email. Zawodnicy zarejestrowani będą mogli potwierdzić swojego trenera, zaś niezarejestrowani - dostaną zaproszenie do rejestracji w serwisie.

W momencie kiedy zawodnik potwierdzi swojego trenera, otrzymamy powiadomienie email i od tego czasu mamy już pełen wgląd do archiwalnych wyników danego zawodnika oraz informacji o wysłanych zgłoszeniach do regat.

Nie ważne czy zgłoszenie danej załogi zostanie wysłane przez zawodników czy przez trenera - zarówno żeglarze jak i trener będą mieli wgląd do wszystkich wysłanych zgłoszeń.

Do czasu aż zawodnik nie potwierdzi swojego trenera, mamy jedynie możliwość wysyłania zgłoszeń danej załogi, bez opcji wglądu do archiwalnych wyników.