Zmiany w zgłoszeniach zawodników

Zmiany w zgłoszeniach zawodników

Prawie tydzień po starcie wersji BETA, Upwind24 doczekał się nowej funkcjonalności dotyczącej zgłoszeń zawodników do regat. 

Aby ułatwić żeglarzom wysyłanie zgłoszeń dodano możliwość zgłaszania się do regat bez potrzeby rejestracji w systemie. 


Po poprawnym skonfigurowaniu zgłoszeń do regat, na stronie regat automatycznie wyświetlany zostaje przycisk pozwalający wysłać zgłoszenie.

Jeśli jesteś żeglarzem zalogowanym w systemie, zostaniesz przekierowany do starego formularza zgłoszeniowego, który to automatycznie zostanie uzupełniony danymi z profilu - pozwoli to oszczędzić czas, a Ty nadal masz możliwość zmiany wypełnionych danych.

W przypadku jednak gdy nie chcemy rejestrować się w systemie, wyświetlony zostaje nowy formularz zgłoszeniowy składający się z 3 kroków.

Po wypełnieniu danych jachtu oraz załogi w pierwszych 2 krokach, wyświetla się podsumowanie, w którym użytkownik ma możliwość założenia nowego konta żeglarza w systemie. W momencie kiedy użytkownik decyduje się na nowe konto, wszystkie dane z formularza zgłoszeniowego zostają zapamiętane w systemie, a sam żeglarz przy kolejnych zgłoszeniach nie będzie musiał ponownie wypełniać całego formularza (zostanie on automatycznie wypełniony z możliwością zmiany danych).

Po pomyślnym wysłaniu zgłoszenia żeglarz otrzymuje potwierdzenie email wraz z załączonym wypełnionym formularzem zgłoszeniowym w pliku PDF (możliwość wydrukowania zgłoszenia). W przypadku płatności online za zgłoszenie, link do płatności wyświetlony zostanie na stronie oraz wysłany zostanie w mailu.